نکاتی برای نحوه شستشو و نگهداری از سرویس قاشق و چنگال ( بخش دوم )

سرویس قاشق عروس Spoon-and-fork

نکاتی برای نحوه شستشو و نگهداری از سرویس قاشق و چنگال

پیش شویی سرویس قاشق و چنگال :

سرویس قاشق عروس | غذا های مختلف از جمله چربی ها و انواع روغن می توانند به مرور زمان به قاشق و چنگال آسیب بزنند و باعث خوردگی این وسایل در بلند مدت شوند. بهتر است از یک محلول برای پیش شویی این وسایل استفاده کنید. در هنگام پیش شویی بهتر است قاشق و چنگال را در محفظه های پلاستیکی و یا استیل قرار داده و محلول را روی آن ها بریزید. زمان پیش شویی را بیشتر از ۱۰ دقیقه طول ندهید چون تأثیر منفی بر روی سالم ماندن وسایل دارد.

ماشین ظرف شویی :

اگر به خط و خش های قاشق و چنگال حساس هستید سعی کنید

آن ها را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید و با دست آن ها را بشویید،

ولی اگر نمی توانید این کار را انجام دهید حتماً به جای استفاده از قرص و پودر در ماشین ظرف شویی از ژل شستشو در آن استفاده کنید. در هنگام شستشو نیز از مواد شوینده اصل و شرکتی استفاده کنید. بعد از پیش شویی سریعاً وسایل را در ماشین ظرف شویی و به طور مناسب در محل مخصوص آن ها قرار دهید. شستن قاشق و چنگال در دمای بالا خیلی مناسب تر است و بهتر و تمیز تر شسته می شود. بهتر است که شستشوی این وسایل در دمای ۶۰ در جه انجام و حد لامکان در دمای ۸۰ درجه خشک شود.

خشک کردن سرویس قاشق و چنگال :

برای اینکه از لکه دار شدن و یا خوردگی قاشق و چنگال جلوگیری شود

سریعاً بعد از شستشو آن ها را خوب خشک کنید. قبل از قرار دادن

قاشق و چنگال در محل نگه داری آن ها از خشک بودن کامل آن ها اطمینان حاصل کنید

 

 

درباره  ویژگی های بیشتر سرویس قاشق عروس  در مطالب آتی درباره آن صحبت خواهیم کرد ، اما قبل از خرید  لطفا اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید و بعد اقدام به خرید کنید برای دریافت این اطلاعات مطالب ما را در وبلاگ دنبال کنید برای راحتی بیشتری با مشاورین ما در سایت ناب کالا در تماس باشید .

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: korosh

دیدگاهتان را بنویسید