نکاتی مهم در هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال عروس ( بخش سوم )

سرویس عروس Spoon-and-fork

نکاتی مهم در هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال عروس

بسته بندی:

سرویس عروس  | بسیاری از افراد و یا عروس خانم ها که مصرف کننده این سرویس های قاشق و چنگال هستند مدل بسته بندی کنسولی این وسایل را می پسندند و خریداری می کنند. ولی بعضی دیگر از افراد مدل سامسونتی این وسایل را دوست دارند و آن را خریداری می کنند. سرویس های کنسولی بسیار شیک و زیبا می باشند ولی در منازلی که جای کمتری وجود دارد سرویس کنسولی پیشنهاد نمی گردد و می توان بجای آن سرویس سامسونتی که کمتر جاگیر است را خریداری و استفاده کرد.

نوع مصرف:

سعی کنید قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال نوع مصرف آن را مشخص کنید. مشخص کنید که آیا می خواهید از آن ها در پذیرایی از مهمان ها استفاده کنید و یا برای استفاده خودتان در هنگام غذا خوردن می خواهید استفاده کنید. اگر برای صرف غذا خود اعضای خانواده است بهتر است که از یک سرویس ۶ نفره متوسط خریداری و استفاده شود. ولی اگر برای میهمانان است سعی کنید

از سرویس های ۱۲ و یا ۲۴ نفره و مناسب خریداری و استفاده شود.

ست بودن:

سعی کنید در هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال برای عروس این سرویس را ست و هماهنگ با دیگر وسایل غذاخوری و آشپزخانه عروس انتخاب و خریداری کنید.

سبکی و سنگینی سرویس:

حتماً قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال برای عروس از او بپرسید

که چه نوع قاشق و چنگالی را از نظر سبکی و سنگینی دوست دارد

و همچنین از لحاظ شکل نیز طالب کدام نوع طراحی است.

برند و طرح:

طرح های خاص و بسیار زیبایی از ست های قاشق و چنگال در بازار با برند های مختلف وجود دارد.

سعی کنید قبل از این که تصمیمی برای خرید بگیرید حتماً برند و طرح مورد نظر خود را مشخص کنید.

 

درباره  ویژگی های بیشتر سرویس های چنگال و قاشقها  در مطالب آتی درباره آن صحبت خواهیم کرد ، اما قبل از خرید  لطفا اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید و بعد اقدام به خرید کنید برای دریافت این اطلاعات مطالب ما را در وبلاگ دنبال کنید برای راحتی بیشتری با مشاورین ما در سایت ناب کالا در تماس باشید .

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: korosh

دیدگاهتان را بنویسید